Linen And Cotton Pleated Dress

#456784

$250

piknikhaber

Send a Friend

Ferro Döküm, 12. Uluslararası Demir-Çelik ve Döküm Teknoloji, Makine ve Ürünleri İhtisas Fuarı'nda (ANKIROS 2014) Kalitesini Sergiledi

Ferro Döküm, 11-13 Eylül 2014 tarihleri arasında, TÜYAP fuar alanında gerçekleşen, “12. Uluslararası Demir-Çelik ve Döküm Teknoloji, Makina ve Ürünleri İhtisas Fuarı”na katıldı.

TÜDOKSAD Derneğinin katkılarıyla, TÜYAP fuar alanında fotoğraf, resim ve heykel sergisi ziyareti de gerçekleştirildi. Bununla beraber, Ferro Döküm standına ziyaret gerçekleştiren TÜDOKSAD yetkilileri ile Efesan Grup Yönetimi, fotoğraf kadrajında bir araya geldiler.

Ferro Döküm çözüm ortaklarından İtalyan OMSG firması,  fuarda, Ferro Döküm’ü referans göstererek, Ferro Döküm logosuyla birlikte, askılı temizleme makinesinin afişini sergiledi. OMSG firması Satış Müdürü Massimo Rimoldi, Ferro Döküm Proje Şefi Erkan İncedayı ve Efesan Grup Kurumsal İletişim Birimi Genel Sanat Yönetmeni Turhan Muharrem Turhan, posterin önünde el sıkışarak dostluklarını taçlandırdılar.

Efesan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Efe, Efesan Grup Genel Koordinatörü Tevabil Üstündağ, Efesan Grup Genel Koordinatör Yardımcısı Sadun Gülbahar, Ferro Döküm Genel Müdürü Mustafa Mahmutçavuşoğlu stantta; PERI GmbH Almanya, Tim Hapert Hollanda, Danfoss Almanya, Ege Fren Türkiye, Spirax Sarco İngiltere, Knorr Bremse Almanya, Bitzer Almanya, Sorel Metal Avrupa Müdürü Michael Zielesniek, Ferromet Mümessillik A.Ş. Genel Müdürü Alp Berk, gibi dostlarını ağırlarken; “12. Uluslararası Demir-Çelik ve Döküm Teknoloji, Makina ve Ürünleri İhtisas Fuarı (Ankiros 2014)” boyunca, bahsi geçen meslektaşların stantlarına iade-i ziyaret gerçekleştirdiler.

Aynı şekilde, Efesan Grup Finans ve İdari İşlerden Sorumlu Grup Müdürü Tuğra Yazar, EfesanPort İşletme Müdürü Hakan Sübay, Efesan Demir İşletme Müdürü Özgür Horasanlı, Şesan Pazarlama bölümünde Hakkı Yıldız, Şesan Birim Yöneticileri ile Grup firma Yönetici ve çalışanları da ziyaretlerde bulundular.

3 gün boyunca misafirlerin ağırlandığı, dostlukların pekiştiği ve yeni ticari ilişkilerin kurulduğu Ferro Döküm standı, hareketliliği ile göz doldurdu.

Fotoğraf Galerisi

<

>