Linen And Cotton Pleated Dress

#456784

$250

Send a Friend

Ferro Döküm Hannover Messe 2013 Fuarı'ndaydı

Efesan Grup, 08 – 12 Nisan 2013 tarihleri arasında Almanya’nın Hannover şehrinde düzenlenen Hannover Messe 2013 Fuarı’na, Ferro Döküm firması ile katıldı.

Farklı alanlarda faaliyet gösteren firmaların kendilerini tanıtma açısından önemli bir organizasyon olma özelliğine sahip olan Hannover Messe Fuarı’nda bu yıl yaklaşık 465.000 m2 lik alanda, 26 bina içerisinde endüstriyel otomasyon, enerji, rüzgar, mobil, yüzey teknolojileri gibi alanlarda faaliyet gösteren firmalar katılımcı olarak yer aldı.

Fuar açılışını Almanya Başbakanı Angela Merkel ve Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in yapmasının fuara olan ilgiyi arttırdığı gözlemlendi. Avrupa ülkelerinin yanında bu sene fuar ortağı olarak katılım gösteren Rusya’nın ve yoğun katılım gösteren Uzak Doğu ülkelerinin fuarın daha da renkli ve verimli geçmesinde önemli katkısı olduğu görüldü.

Hazırladığı farklı promosyon ürünleri ve çevreci özelliği ile dikkat çeken objelerin yerleştirildiği standıyla dikkat çeken Ferro Döküm, fuarda 5 gün boyunca standında müşterilerini ağırladı. Yeni firmaların yoğun ilgisi ile karşılaştıklarını ifade eden Ferro Döküm firma yetkilileri ileriye yönelik işbirliği temellerini atmak adına bu firmalar ile önemli fikir alışverişinde bulunulduklarını ifade ettiler.

Fotoğraf Galerisi

<

>