Linen And Cotton Pleated Dress

#456784

$250

piknikhaber

Send a Friend

Ferro Döküm, Geleneksel Yılbaşı Yemeği'nde Buluştuk.

Ferro Döküm çalışanları, Ferro Döküm Yönetim Kurulu üyeleri, Efesan Grup ve yöneticilerinin katıldığı geleneksel yılbaşı yemeğinde buluştu.

Tuzla Adli Restaurant’ta 420 kişilik bir katılımla gerçekleştirilen yılbaşı yemeğinin Açılış Konuşmasını Ferro Döküm Genel Müdürü Mustafa Mahmutçavuşoğlu yaptı. Sayın Mahmutçavuşoğlu, 2014 yılında bitirilen yatırımlar ve artan kapasiteler için özverili çalışmalarından  olayı tüm Ferro Döküm ekibine teşekkür etti. Yeni yıl itibarı ile görevi devralacak olan Erdal Yollu konuşmasında aynı takım ruhu ile yeni başarıları hep birlikte gerçekleştireceklerini ifade etti.

Programda,  Türk Metal Sendikası Çayırova Şube Başkanı Bilal Uca’nın konuşmasını takiben konuşma yapan Efesan Grup Yönetim Kurulu Üyesi Serap Kalaylı çalışanlarımız ve onların kıymetli aileleri ile bir araya gelmenin kendisini mutlu ettiğini, yeni yılın barış ve huzur getirmesini dilediğini söyledi.

2015 yılının güzel dilekler ile karşılandığı gecede emekli olan Ferro Döküm çalışanlarına hediyeler sunuldu, çalışanlar arasında geleneksel hediye çekilişi yapıldı.

Ferro Döküm çalışanları ve aileleri ilerleyen saatlere kadar sohbet edip eğlendiler.

Fotoğraf Galerisi

<

>